Het was weeral een hele tijd geleden, maar verleden weekend zij we dab toch nog maar eens op stap geweest, en dan nog wel in onze eigen stad, Mechelen.
Wandelclub Opsinjoorke Mechelen organiseerde een sfeervolle kerstwandeling in de Mechelse binnenstad en daar wilden we graag aan deelnemen.
Doorgaans zijn we tijdens deze periode in het buitenland om daar kerstmarkten te bezoeken maar deze keer waren we thuis, en dus kon deze toch niet aan onze agenda ontbreken.
Zo’n thuismatch heeft natuurlijk ook zijn voordelen 😉
We kennen zelf de binnenstad en weten ook waar het leuk vertoeven is, dus moet ik wel toegeven dat we soms wat langer op bepaalde plekken zijn blijven hangen en soms ook wel een beetje van het parcours zijn afgeweken, maar al bij al hebben we toch het grootste deel van deze wandeltocht braaf de pijltjes gevolgd 😉
Ik heb er een video verslag van gemaakt:
Categorieën:Citytrips, Doodgewone dingen, Mechelen, Toerisme, Wandelen