Het was vandaag een zonnige herfstdag in het Vrijbroekpark in Mechelen.
De ideale omstandigheden om een mooie wandeling te maken.
Nu is dat voor mij niet zo ongewoon, daar ik op een korte afstand van dit park woon, en ik hier dagelijks met mijn hondje kom wandelen.
Met een smartphone bij de hand heb je tegenwoordig altijd een goede camera binnen bereik, en ik laat mij dan ook heel dikwijls verleiden tot het maken van foto’s als de inval van de zon een leuk spelletje speelt tussen de vele takken en bladeren in het park.
Ook vandaag was dit het geval en ik kon het niet laten om mijn camera te gebruiken en deze foto’s te maken.
Natuurlijk is het echte beleven nog steeds beter, maar met een foto kom je toch al een eindje weg.
Als je dan binnenkort toch eens naar Mechelen zou komen moet je het Vrijbroekpark zeker op je “te bezoeken” lijst plaatsen. Een echte aanrader met een rozentuin om U tegen te zeggen, met 2 tavernes om te eten of gewoon iets te drinken, een speeltuin en veel sportgelegenheden, en veel natuur om te bezoeken.
Hieronder dan enkele foto’s die ik vandaag gemaakt heb tijdens mijn wandeling in het Vrijbroekpark in Mechelen.
Meer info:
https://www.mechelen.be/vrijbroekpark
Categorieën:Citytrips, Doodgewone dingen, een bezoekje waard, Eten en drinken, Mechelen, Toerisme, Wandelen